dimecres, 20 de novembre del 2013
RESULTATS CAP DE SETMANA (16 i 17 de novembre)
COMPETICIÓ OFICIAL.
CATEGORIA JUVENIL.
FS Enomatiz Castelldefels: 2 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3. Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codgrupo=18535366&codcompeticion=18518829&codjornada=5
CATEGORIA CADET/JUVENIL FEMENÍ.
AEE Vedruna Puigcerdà: 7 - Gironella, FSC: 0. Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codjornada=4&codcompeticion=18543980&codgrupo=18544069&codjornada=4
CATEGORIA CADET MASCULÍ.
AEE Vedruna Puigcerdà: 3 - Gelida Industrial: 4.
AEE Vedruna Puigcerdà: 3 - Santpedor CEFS: 1.
Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codjornada=5&codcompeticion=18486664&codgrupo=18536116&codjornada=5
CATEGORIA INFANTIL.
El partit de categoria infantil es va ajornar per causa del a pluja.
LLIGA COMARCAL DE LA CERDANYA
Categoria Base Femení.
AEE Vedruna Puigcerdà "A": 7 - IES Pere Borrell "A": 1.
AEE Vedruna Puigcerdà "B": 1 - IES Pere Borrell "B": 6.
Categoria Aleví.
AEE Vedruna Puigcerdà: 8 - AE Zer Baridà-Batllia: 3.
Categoria Benjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà: 4 - AE Zer Baridà-Batllia: 4.
LLIGA COMARCAL DEL BAGES
Categoria Prebenjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà "A": 5 - Escola Bages: 1.
CATEGORIA JUVENIL.
FS Enomatiz Castelldefels: 2 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3. Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codgrupo=18535366&codcompeticion=18518829&codjornada=5
CATEGORIA CADET/JUVENIL FEMENÍ.
AEE Vedruna Puigcerdà: 7 - Gironella, FSC: 0. Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codjornada=4&codcompeticion=18543980&codgrupo=18544069&codjornada=4
CATEGORIA CADET MASCULÍ.
AEE Vedruna Puigcerdà: 3 - Gelida Industrial: 4.
AEE Vedruna Puigcerdà: 3 - Santpedor CEFS: 1.
Classificació: http://www.fcf.cat/pnfg/NPcd/NFG_VisClasificacion?cod_primaria=1000120&codjornada=5&codcompeticion=18486664&codgrupo=18536116&codjornada=5
CATEGORIA INFANTIL.
El partit de categoria infantil es va ajornar per causa del a pluja.
LLIGA COMARCAL DE LA CERDANYA
Categoria Base Femení.
AEE Vedruna Puigcerdà "A": 7 - IES Pere Borrell "A": 1.
AEE Vedruna Puigcerdà "B": 1 - IES Pere Borrell "B": 6.
Categoria Aleví.
AEE Vedruna Puigcerdà: 8 - AE Zer Baridà-Batllia: 3.
Categoria Benjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà: 4 - AE Zer Baridà-Batllia: 4.
LLIGA COMARCAL DEL BAGES
Categoria Prebenjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà "A": 5 - Escola Bages: 1.
dimarts, 12 de novembre del 2013
10 Diumenges d'Esquí o Snow.
Un any més, l’Associació Esportiva Escolar de la nostra escola, juntament amb el PEC (Puigcerdà Esquí Club) ofereix als nens i nenes la possibilitat de portar a terme 10 sessions d’esquí o snow.
El Puigcerdà Esquí Club ens ofereix un programa extraescolar per a nens i nenes d'Infantil, Primària i ESO. L’objectiu d’aquest és que els nens i nenes de la nostra escola practiquin l’esquí o snow durant deu diumenges, fomentant la pràctica esportiva i alhora, practicant uns esports arrelats a la nostra comarca.
Per inscriure’s a les sessions d’esquí o snow, caldrà passar per la porteria de l’escola, en horari d’administració, entre els dies 12 de novembre i 5 de desembre.
El Puigcerdà Esquí Club ens ofereix un programa extraescolar per a nens i nenes d'Infantil, Primària i ESO. L’objectiu d’aquest és que els nens i nenes de la nostra escola practiquin l’esquí o snow durant deu diumenges, fomentant la pràctica esportiva i alhora, practicant uns esports arrelats a la nostra comarca.
Per inscriure’s a les sessions d’esquí o snow, caldrà passar per la porteria de l’escola, en horari d’administració, entre els dies 12 de novembre i 5 de desembre.
RESULTATS CAP DE SETMANA 9-10 DE NOVEMBRE.
COMPETICIÓ OFICIAL
Infantil Segona Divisió. Grup 8.
CE Bellver: 2 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3.
CE Bellver: 2 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3.
Cadet/Juvenil Primera Divisió. Grup 1.
FS Olesa: 3 - AEE Vedruna Puigcerdà: 1.
FS Olesa: 3 - AEE Vedruna Puigcerdà: 1.
Juvenil Tercera Divisió. Grup 2.
CFS Òdena: 1 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3.
CFS Òdena: 1 - AEE Vedruna Puigcerdà: 3.
LLIGA COMARCAL DE LA CERDANYA
Categoria Prebenjamí.
AEE Mare de Déu de Talló: 1 - AEE Vedruna Puigcerdà: 10.
Categoria Benjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà: 14 - AEE Mare de Déu de Talló: 3.
Categoria Aleví.
AEE Vedruna Puigcerdà: 2 - AEE Mare de Déu de Talló: 4.
LLIGA COMARCAL DEL BAGES
Categoria Benjamí.
AEE Vedruna Puigcerdà: 7 - Escola La Font: 3.
dijous, 7 de novembre del 2013
Subscriure's a:
Missatges (Atom)